Главная » 2015 » Июнь » 10 » Збірна України завдяки голам Артема Кравця та Євгена Коноплянки мінімально обіграла Грузію у товариському матчі.
11:49

Гравець Грузії Двалі віддав невдалий пас на воротаря, який не зумів прийняти м'яч. Куля відбивалася від стійки і Артем Кравець, котрий вийшов із заміни, в дотик із кількох метрів переправив сферу у сітку воріт на 57 хвилині.

За десять хвилини наші співвітчизники подвоїли рахунок. "Синьо-жовті" розіграли м'яч на правому фланзі, а Микола Морозюк виконав подачу у штрафний майданчик. Євген Коноплянка не розгубився та в дотик влучно пробив по воротах, хоч і перебував спиною до голкіпера. Суперники зусиллями Ватсадце відіграли один м’яч, але на більше їх не вистачило – 2:1.

Нагадаємо, матч з грузинами відбувся у рамках підготовки до зустрічі з Люксембургом на відбірковому етапі до чемпіонату Європи-2016, котрий відбудеться 14 червня у Львові.

Просмотров: 304 | Добавил: Mazepa | Теги: спорт | Рейтинг: 0.0/0